40th Anniversary of Tonino Lamborghini Brand

Tradice, Inspirace, Italský duch

V roce 2021 oslavil Tonino Lamborghini 40 let od založení značky, která si v průběhu let vybudovala silné postavení a představuje ikonu italského stylu, kvality a inovace.

Během těchto 40 let "napsal" pan Tonino Lamborghini příběh, který na italské a potažmo světové scéně zaznamenal veliký úspěch a to nejen díky odvaze a inovativnímu přístupu, ale také hlavně díky neobyčejné zarputilosti a houževnatosti, které se stávají pro rodinu Lamborghini znakem a pokračuj již v další generaci. Značka pronikla do různých produktových segmentů, kde se postupně vyvíjí a oslovuje další a další zákazníky a partnery svojí kvalitou a jedinečností.

Skvělé myšlenky vycházejí ze zkušeností a ve společnosti, kde rodinné hodnoty hrají ústřední roli, nejlepší nápady vyvstávají také ze situací každodenního života. Geniální myšlenka může vytrisknout intuitivně v průběhu výletu nebo při rozhovoru během rodinné večeře. Pro rodinný podnik, kde jsou rodinné hodnoty hlavní součástí každodenního života, je nejlepším místem k nalezení správné inspirace tzv. «Bologna la saporita» (chutné město Boloňa) a jeho zázemí. Zatímco býk ve znaku symbolizuje silné pouto mezi minulostí a současností, pro rodinu Lamborghini je emiliánské město jídla divadlem, které zobrazuje přechod generací v neustálém dialogu mezi tradicí a inovací. Daleko od kosmopolitního a neustále uspěchaného světa megaměst je Bologna ideálním místem, kde se můžete inspirovat historií a součsně přemýšlet o současnosti. Tak lze také spojovat "haute couture" s vinařským a potravinářským sektorem.

Inovace

Tonino Lamborghini je bezesporu jedním z nositelů propagace produktů a myšlenek "made in Italy" po celém světě, kdy pomáhá vytvářet myšlenku tzv. "Italian style" - italského stylu.

Italské pojetí gastronomické receptury spočívá v kombinacích vynikajících nositelů chutí. Tonino Lamborghini nabízí stolům celéh světa tu nejautentičtější italskou tradici - chuť kávy a vína.

Lamborghini spojuje vášeň pro jídlo a nápoje a jeho Officina Gastronomica nabízí v každém doušku intenzivní chuť Itálie, podtržené tradičním italským stylem.

"Jestli nemůžete přicestovat do Itálie, my přineseme kousek Itálie k vám."


Anniversary Limited Offer

Jako dlouholetý oficiální distributor kávy Tonino Lamborghini v České republice jsme ve spolupráci s naším dodavatelem při příležitosti výročí značky Tonino Lamborghini, připravili speciální PROMO akce spojené s limitovanou nabídkou pro vybraný okruh milovníků kávy a značky Tonino Lamborghini. Pokud jste od nás obdrželi informaci, že patříte do okruhu, kterému je určena tato limitovaná nabídka, napište nám na uvedený e-mail nebo prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře. Rádi vám zašleme vaši speciální nabidku na nákup kávy a šálků Tonino Lamborghini. 

pro obdržení speciální nabídky na nákup kávy a šálků vyplňte pole označená tučně:


Zpracováno s použitím materiálů společnosti Tonino Lamborghini S.p.A. IT.