ŠKOLA ESPRESSA, BARISTICKÉ KURZY, BARMANSKÉ KURZY

 

BARISTICKÉ KURZY:

Součástí naší práce je též pořádání baristických kurzů. V případě zájmu pro Vás uspořádáme kurz na míru, případně se můžete zapsat do plánovaných kurzů. Pořádáme baristické kurzy 3 úrovní a jako nádstavbu kurz Caffè Latte Art. Všechny kurzy jsou dozorované nebo přímo vedené naším kolegou, panem Romanem Pospíchalem, který je mimo jiných certifikací (CBA - licenční lektor pro baristické i barmanské kurzy,...) i vítězem celostátního mistrovství r. 2013 - Mistr kávy - barista v kategorii profesionál. Naši školitelé také procházejí soustavným vzděláváním a účastní se potřebných kurzů a také soutěží. Další lektor je dvojnásobný vítěz zmíněné soutěže Mistr kávy - v roce 2014 a 2015.

Kurz je zakončen teoretickou a praktickou zkouškou.
Úspěšní absolventi obdrží certifikát CBA - Barista  v příslušné kategorii.

 

 

KURZY A ŠKOLENÍ ALTERNATIVNÍ A DOMÁCÍ PŘÍPRAVY KÁVOVÝVH NÁPOJŮ:

Máte zájem dozvědět se více o alternativních přípravách kávových nápojů jako French Press, Moka Express, Aeropress, Chemex, Dripper , turecká džezva a další? Pořádáme přednášky a školení související s těmito postupy přípravy kávových nápojů.

 

Plánujeme další termíny. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

 

 

BARMANSKÉ KURZY:

Intenzivní barmanský kurz, probíhá formou vlastní výuky prostřednictvím lektora CBA a formou samostudia z podkladů dodaných studentům. Kurz navazuje na poznatky získané v kurzu Barbek CBA, rozšiřuje znalosti o odbornou terminologii, znalost kompletního inventáře, strojů a zařízení za barem používaných. Účastník se podrobně seznámí s výrobními postupy destilátů, likérů i nealkoholických nápojů, získá přehled o kategorizaci, charakteristikách, a pracovním postupu při výrobě míšených nápojů. V praktické části si vyzkouší namíchat nejoblíbenějsí světově známé drinky podle receptur IBA. Absolvent kurzu je připraven pracovat za barmanským pultem v pozici barman s předpokladem získání kvalitní praxe.
Kurz je zakončen teoretickou a praktickou zkouškou.
Úspěšní absolventi obdrží certifikát CBA.

 

Průběžně připravujeme další termíny kurzů. V případě zájmu nás prosím kontaktujte a dle aktuální situace Vám rádi sdělíme možnost účasti na kurzu a jejich plánované termíny.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat  e-mail: kava@lamborghini-espresso.cz  nebo v sekci  KONTAKTY.

 

Orientační ceny / Pro naše partnery výrazné cenové zvýhodnění

Individuální kurz (barista vč. Latte Art) - základní cena 7´000.- Kč/os.

Skupinový kurz (4 - 6 osob) - základní cena 3´500.- Kč/os.

Speciální skupinová cena pro tým studentů z jednoho provozu (až 6 studentů) -  16´000.- Kč.

 Speciální program i ceny pro hotelové školy a jejich studenty v sekci KURZY PRO HOTELOVÉ ŠKOLY .

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte v sekci KONTAKTY.