KÁVA TONINO LAMBORGHINI

                                                                           

Tonino Lamborghini patří ve světě kávy mezi zavedené vysoce kvalitní značky. Káva Tonino Lamborghini je směsí několika druhů kávy arabica a také druhů kávy robusta.  Celá směs je koncipována tak, aby byla příjemná chuť arabicy vhodně doplněna kvalitní robustou. Celková výrazná chuť je zde podtržena krásným čokoládovým dozvukem. Jedná se o typickou vyrovnanou směs pro přípravu espressa, praženou v severní Itálii tradičním způsobem. Káva Tonino Lamborghini se hodí jak k pravidelnému pití tak i k mimořádným událostem. Dokáže oslovit nejen kávové znalce, ale zároveň všechny, kteří mají rádi kvalitní espresso. I Vy si můžete dopřát tento krásný rituál a slastný požitek z perfektního espressa. 

                                                                           

PRO KAVÁRNY, RESTAURACE ..., ale i pro Váš DOMOV

 

PRAŽENÁ KÁVA ZRNKOVÁ

Pražená zrnková káva Tonino Lamborghini je balena buď v 1kg balení nebo ve 3kg plechovém obalu (v obou případech se speciálním ventilem pro maximální ochranu suroviny).

Každý kávomilec musí mít na paměti, že pražená káva jako surovina pro přípravu nápoje je velmi náchylná k větrání (únik aromatických látek...) a naopak do sebe může natáhnout pachy, vlhkost a další negativa z okolního prostředí. Správný barista by měl vědět, že musí zrna upražené kávy spotřebovat nejlépe do 6 hodin od otevření balení. Proto je v praxi mnohem praktičtější 1kg balení. O 3kg balení uvažujte pouze, pokud provozujete kavárnu, kde spotřebujete alespoň jedno balení denně. 

                                                                                  

                  balení 1kg                                                                      balení 3kg plech

MALÉ BALENÍ 250g

K dispozici je i balení kávy Tonino Lamborghini velikosti 250g jak s obsahem pražených celých zrn, tak i kávy mleté. Toto balení může doplnit provoz Vaší kavárny či restaurace, kde máte zájem nabídnout Vašim hostům možnost zakoupení kávy pro domácí použití. Je také vhodné jako dárkový předmět pro různé příležitosti.

                                                                          

                     250g zrno                                                                      250g mletá

KÁVA BEZ KOFEINU

Zvláštní místo má káva bez kofeinu. Je to káva, která je před procesem pražení specíálně ošetřena a je z ní uvolněno a odstraněno maximální množství kofeinu. Obsahuje zbytkové množství 0.10% kofienu. Tato káva je chuťově odlišná nicméně nabízí variantu pro kávové nadšence, kteří nemohou z nějakého důvodu požívat kávu klasickou s kofeinem.

Bezkofeinová káva Tonino Lamborghini je balena v jednotlivých porcích a je připravena pro použití v páce kávovaru, tak jako čerstvě namletá káva. Lze z ní tedy připravit veškeré kávové nápoje, které připravujete z klasické kávy s kofeinem.

Balení obsahuje 80 porcí bezkofeinové kávy.

                                                 

KÁVA V KAPSLÍCH A ESE-PODECH *)

Pro všechny, kteří mají rádi dobré espresso, ale upřednostňují "čistou", jednodušší přípravu bez použití mlýnku na menších "podových" kávovarech nebo kávovarech pro přípravu espressa z kávových kapslí máme v nabídce ESE-pody i kávové kapsle.

Balení ESE-podů obsahuje 150 ks podů. Balení kávových kapslí pak 100ks těchto porcí.

                                        

                        ESE - pod 45mm *)                                     kávová kapsle *)

 

KOMPATIBILNÍ KAPSLE SYSTÉMU NESPRESSO **) 

                                      

                                

                                                                                  

*) ESE-pody a kávové kapsle je možné použít pouze na kávovarech určených pro požití těchto variant

**)  Nespresso - ochranná známka není vlastnictvím společnosti LOHAS s.r.o. ani jiné spřízněné společnosti či osoby.