PROFI KÁVOVARY VIBIEMME

Již téměř 20 let spolupracujeme s italským výrobcem kávovarů Vibiemme. Společnost Vibiemme je významným producentem kávovarů s letitou a bohatou zkušeností v oboru, který dodává svá zařízení nejen do Itálie, ale exportuje je do celého světa. Vyvíjí nové a modernizuje používané technologie a komponenty, které pak využívá pro výrobu kávovarů. Tyto se vyznačují nejen svojí nadprůměrnou spolehlivostí a neotřelým designem, ale i schopností připravovat perfektní šálek espressa, cappuccina a dalších kávových nápojů. Pro svoje modely kávovarů je společnost Vibiemme také držitelem certifikace italského národního institutu pro přípravu espressa Istituto Nazionale Espresso Italiano. Tato certifikace potvrzuje, že dané přístroje splňují přísná kritéria pro přípravu espressa a ostatních kávových nápojů a jsou schopny připravit nápoje v perfektní kvalitě.

V nabídce jsou menší přístroje (jednopákové kávovary), určené do malých provozů, případně pro milovníky perfektně připraveného espressa do domácnosti. Dále nabídka obsahuje přístroje střední 2- a 3- pákové, které jsou vhodné pro restaurace a kavárny se středně velkým až velkým provozem. Výrobce také produkuje velké 4-pákové přístroje, které jsou pak vhodné pro velmi frekventované, vyloženě kavárenské provozy. Z praxe lze však říci, že pro praktické využití zde v České republice, jsou tyto čtyřpákové kávovary ve většině případů ne zcela vhodné.

Otázka výběru vhodného kávovaru pro konkrétní provoz je velmi důležitá a ne zcela jednoduchá. Je třeba brát zřetel na několik klíčových faktorů a skutečně pečlivě zvážit vhodnost vybíraného přístroje. Roli ve volbě sehraje určitě i design kávovaru, který je pak spojený s jeho konkrétním umístěním v provozu. S výběrem vhodného kávovaru i mlýnku jsme připraveni Vám fundovaně pomoci a doporučit Vám odpovídající variantu.

Každý typ námi dodávaného nového kávovaru je schopen Vám připravit vynikající šálek espressa v perfektní kvalitě.