KÁVA TONINO LAMBORGHINI

káva, pody, kapsle, cukry, čokoládky atd.

pro restaurace, kavárny i domácnost

Tonino Lamborghini patří ve světě kávy mezi zavedené vysoce kvalitní značky. Káva Tonino Lamborghini je směsí několika druhů kávy arabica a také druhů kávy robusta. Celá směs je koncipována tak, aby byla příjemná a rozmanitá chuť arabicy vhodně doplněna kvalitní robustou. Celková výrazná chuť je zde podtržena krásným čokoládovým dozvukem. Jedná se o typickou vyrovnanou směs pro přípravu espressa, praženou v severní Itálii tradičním způsobem. Káva Tonino Lamborghini se hodí jak k pravidelnému pití tak i k mimořádným událostem. Dokáže oslovit nejen kávové znalce, ale zároveň všechny, kteří mají rádi kvalitní espresso. I Vy si můžete dopřát tento krásný rituál a slastný požitek z perfektního kávového nápoje. 


PRO KAVÁRNY, RESTAURACE ..., ale i pro Váš DOMOV

Tonino Lamborghini Espresso - pražená káva zrnková - 1kg nebo 2kg

Pražená zrnková káva Tonino Lamborghini je balena buď v 1kg balení nebo ve 2kg plechovém obalu (v obou případech se speciálním ventilem pro maximální ochranu suroviny).

Každý kávomilec musí mít na paměti, že pražená káva jako surovina pro přípravu nápoje je velmi náchylná k větrání (únik aromatických látek...) a naopak do sebe může natáhnout pachy, vlhkost a další negativa z okolního vzduchu. Správný barista by měl vědět, že musí zrna upražené kávy spotřebovat nejlépe do 6 hodin od otevření balení. Proto je v praxi mnohem vhodnější 1kg balení. O větším balení uvažujte pouze, pokud provozujete kavárnu, kde spotřebujete alespoň jedno balení denně.


Tonino Lamborghini Espresso - 200 g káva zrnková i mletá a 192 g káva pro filtrovanou kávu

Menší balení kávy zrnkové, mleté a také mleté s hrubostí vhodnou pro filtrovanou kávu. Toto balení může doplnit provoz vaší kavárny či restaurace, kde máte zájem nabídnout vašim hostům možnost zakoupení kávy Tonino Lamborghini pro domácí použití k přípravě kávových nápojů.

Dárek pro každého milovníka kávy - Je také vhodné jako velmi atraktivní a elegantni dárek pro různé příležitosti.


Káva bez kofeinu  (káva se sníženým obsahem kofeinu)

Zvláštní místo má káva "bez kofeinu". Jsou to pražená kávová zrna, která ještě před procesem pražení projdou specíálním ošetřením a je z ních uvolněno a odstraněno maximální množství kofeinu. Výsledná káva je chuťově mírně odlišná, nicméně nabízí variantu pro kávové nadšence, kteří nemohou z nějakého důvodu pít kávu klasickou s kofeinem. Obsahuje zbytkové množství 0.10% kofienu.

Bezkofeinová káva Tonino Lamborghini je balena v jednotlivých porcích a je připravena pro použití v páce kávovaru, tak jako čerstvě namletá káva. Lze z ní tedy připravit veškeré kávové nápoje, které připravujete z klasické kávy s kofeinem.

Balení obsahuje 80 porcí bezkofeinové kávy.


Káva v kapslích a ESE - podech *)

Kompatibilní kapsle NESPRESSO**)

Pro všechny, kteří mají rádi dobré espresso, ale upřednostňují rychlejší a mírně jednodušší přípravu bez použití mlýnku na menších "podových" nebo "kapslových" kávovarech, tedy kávovarech pro přípravu espressa z kávových kapslí, máme v nabídce ESE-pody i kávové kapsle.

Balení ESE-podů obsahuje 150 ks podů. Balení kávových kapslí pak 100 ks těchto porcí. 

Balení Nespresso**) -kompatibilních kapslí obsahuje 10 ks.


*) ESE-pody a kávové kapsle je možné použít pouze na kávovarech určených pro použití těchto variant

**) Nespresso - ochranná známka není vlastnictvím společnosti LOHAS s.r.o. ani jiné spřízněné společnosti či osoby.


Horká čokoláda

"Horká čokoláda" jako nápoj představuje klasický italský způsob přípravy teplého a lahodného čokoládového nápoje. Pro období chladných měsíců a zimy je nepostradatelnou součástí nabídky každé kavárny či restaurace. Nabídnout můžete klasické tři základní druhy - horká čokoláda hnědá classic, horká čokoláda bíla a horká čokoláda hořká hnědá (se sníženým obsahem cukru) - oblíbená zejména u zástupkyň něžného pohlaví. 

Tyto horké nápoje jsou koncipovány pro smíchání s mlékem a přípravu pomocí páry z kávovaru.

Tonino Lamborghini horká čokoláda je dostupná v 500g balení. Horká čokoláda classic a horká čokoláda bílá pak i v 1kg balení.


Cukr Tonino Lamborghini

Přestože se správně připravené espresso sladit nemusí, pár zrnek kvalitního cukru umí zvýraznit a podpořit chuť nápoje. Proto nabízíme jak klasický bílý řepný, tak i hnědý třtinový cukr.

Baleny jsou v kartonu po 1000ks.

Pozn.: Také bílý cukr nyní nabízíme v bílých plochých polštářcích (sjednocení se vzhledem obalu třtinového cukru). Trubičky nadále již nebudou k dispozici.


Čokoládky ke kávě Tonino Lamborghini

Čokoládka ke kávě Tonino Lamborghini z kvalitní čokolády (také "made in Italy") vhodně doplňuje komletní servírování espressa a dalších kávových nápojů.

Balení obsahuje 1000ks. 

Upozornění: V současné době nejsou tyto čokoládky k dispozici.  Čekáme na info od dodavatele. Rádi vám nabídneme náhradní produkt z naší nabídky.


Ubrousky Tonino Lamborghini 

Ubrousek s potiskem Tonino Lamborghini opět vhodně doplňuje kompletní servírování kávových nápojů. Nejedná se o "rozetku", ta na podšálek nepatří! Podšálek je pod šálek a ne pod "rozetku". Šálek precizně pasuje do podšálku a jakýkoliv mezičlánek v podobě kusu strukturovaného papíru zde vůbec být nemusí.

Balení obsahuje 400ks.


Kelímky & víčka Tonino Lamborghini - "coffee to go"

Kelímky s potiskem Tonino Lamborghini jsou určeny pro podávání kávových nápojů určených pro odnesení hostem mimo provoz na ulici tzv. coffee to go. Jsou k dispozici ve velikosti pro přípravu espressa (cca 110 ml), cappuccina (cca 220 ml) a ve velikosti pro přípravu kávových nápojů kombinovaných s větším objemem mléka či mléčné pěny - caffè latte... (cca 300 ml). Pro tyto kelímky máme k dispozici také víčka.

Balení:

kelímky espresso 50ks & víčka 50ks

kelímky cappuccino 50ks & víčka 50ks

kelímek caffè latte 50ks & víčka 50ksVýše uvedené produkty mohou obsahovat alergeny. Pro přesné složení jednotlivých druhů vč. výskytu alergenů nás neváhejte kontaktovat.