CUKRY, ČOKOLÁDKY, UBROUSKY, KELÍMKY


Cukr Tonino Lamborghini

Přestože se správně připravené espresso sladit nemusí, pár zrnek kvalitního cukru umí zvýraznit a podpořit chuť nápoje. Proto nabízíme jak klasický bílý řepný, tak i hnědý třtinový cukr.

Baleny jsou v kartonu po 1000ks.


Čokoládky ke kávě Tonino Lamborghini

Čokoládka ke kávě Tonino Lamborghini z kvalitní čokolády (také "made in Italy") vhodně doplňuje komletní servírování espressa a dalších kávových nápojů.

Balení obsahuje 1000ks.


Ubrousky Tonino Lamborghini 

Ubrousek s potiskem Tonino Lamborghini opět vhodně doplňuje kompletní servírování kávových nápojů. Nejedná se o "rozetku", ta na podšálek nepatří! Podšálek je pod šálek a ne pod "rozetku". Šálek precizně pasuje do podšálku a jakýkoliv mezičlánek v podobě kusu strukturovaného papíru zde vůbec být nemusí.

Balení obsahuje 400ks.


Kelímky & víčka Tonino Lamborghini - "coffee to go"

Kelímky s potiskem Tonino Lamborghini jsou určeny pro podávání kávových nápojů určených pro odnesení hostem mimo provoz na ulici tzv. coffee to go. Jsou k dispozici ve velikosti pro přípravu espressa (cca 110 ml), cappuccina (cca 220 ml) a ve velikosti pro přípravu kávových nápojů kombinovaných s větším objemem mléka či mléčné pěny - caffè latte... (cca 300 ml). Pro tyto kelímky máme k dispozici také víčka.

Balení:

kelímky espresso 50ks & víčka 100ks

kelímky cappuccino 50ks & víčka 100ks

kelímek caffè latte 50ks & víčka 100ks